Facebook Twitter RSS Delicious

მხატვრული ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე Escape From Asylum (Asylum Series-Book 0)

ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე - Roux Madeleine - Escape From Asylum (Asylum Series-Book 0)
ფასი: 14.50 ლარი
კატეგორია: ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე
გამომცემლობა: HarperCollins Publishers Inc
ავტორი: Roux Madeleine
გვერდები: 352
გარეკანი: რბილი
ენა: ინგლისური
გამოშვების წელი: 2016
ხელმისაწვდომი: არის
ფორმატი: 13X20.5
სერია: Asylum Series (Full Text-Fiction-Horror)
აისბიენი/აიდი: 9780062490155
ანოტაცია: In this terrifying prequel novel to the New York Times bestselling Asylum series, a teen is wrongfully committed to the Brookline psychiatric hospital and must find a way out-before he becomes the next victim of the evil warden's experiments. With the page-turning suspense and unsettling found photographs from real asylums that led Publishers Weekly to call Asylum "a strong YA debut," Escape from Asylum is perfect for fans of Miss Peregrine's Home for Peculiar Children.

მსგავსი წიგნები

ქართულ - გერმანული დიალოგის Global Issues: Politics, Economics and Culture Little Women / პატარა ქალები (Step Two – A2) City of Lost Souls (Mortal Instruments Book 5) Children of Virtue and Vengeance (Legacy of Orïsha #2) The secret Garden - level 6 Research and Writing in International Relations The Hobbit International Relations - 7th edition (Book Alone): International Edition

კომენტარი

წიგნები ყველა ასაკისთვის

© 2011 - 2022 "ლატერნა" - ყველა უფლება დაცულია