Facebook Twitter RSS Delicious

მხატვრული ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე A Court of Thorns and Roses #1 (For ages 12-17)

ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე - J.Maas Sarah - A Court of Thorns and Roses #1 (For ages 12-17)
ფასი: 24.00 ლარი
კატეგორია: ლიტერატურა ინგლისურ ენაზე
გამომცემლობა: Bloomsbury U.S.A. Children's Books
ავტორი: J.Maas Sarah
გვერდები: 448
გარეკანი: რბილი
ენა: ინგლისური
გამოშვების წელი: 2016
ხელმისაწვდომი: არის
ფორმატი: 13X20.5
სერია: (A Court of Thorns and Roses #1) Full Text-Fiction-Fantasy
აისბიენი/აიდი: 9781619635180
ანოტაცია: THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Perfect for fans of Kristin Cashore and George R.R. Martin,this first book in a sexy and action-packed new series is impossible to put down! When nineteen-year-old huntress Feyre kills a wolf in the woods,a beast-like creature arrives to demand retribution for it. Dragged to a treacherous magical land she only knows about from legends, Feyre discovers that her captor is not an animal,but Tamlin--one of the lethal, immortal faeries who once ruled their world.

მსგავსი წიგნები

100 monument of Nature and Material Culture of Georgia (100 ძეგლი Principles of Risk Management and Insurance (International Edition) A Little Princess - level 4 Tsikara: The Crimson Bull / წიქარა Norwegian Wood (ნორვეგიული ტყე) Children of Blood and Bone (Legacy of Orïsha #1) The Camping Trip - level 2 Motivation Management

კომენტარი

წიგნები ყველა ასაკისთვის

© 2011 - 2022 "ლატერნა" - ყველა უფლება დაცულია